Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

За результатами проведеної перевірки Білокуракинським відділом Старобілської місцевої прокуратури складено адміністративний протокол щодо  депутата однієї  із сільських рад Білокуракинського району за  вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Встановлено, що вказана особа проголосувала за надання в оренду земельної ділянки своєму родичу, тобто  прийняла рішення та вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, не повідомивши про його наявність, чим порушила вимоги антикорупційного законодавства України.

За результатами судового розгляду справи, з урахуванням позиції проку ... Читати далі »

Переглядів: 403 | Додав: Несквик | Дата: 07.11.2016

Одним з із фундаментальних особистих прав людини в Україні є свобода світогляду і віросповідання. Разом з тим, Основний закон нашої держави визначає, що церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави.

Незважаючи на зазначене конституційне положення, держава має забезпечувати можливість вільної і безперешкодної реалізації зазначеного права, в тому числі і шляхом кримінально-правового реагування на правопорушення у цій сфері.

Так, завдяки належній організації процесуального керівництва досудовим розслідуванням Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури до суду спрямовано обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо місцевого мешканця, який, маючи на меті пошкодження релігійної споруди (храму), за допомогою сірників підпалив утеплені очеретом двері храму. Внаслідок зазначених протиправних  дій спалахнула пожежа, і лише завдяки скоординованим діям пожежників і мешканців села вдалося запобігти повному руйнуванню храму і люд ... Читати далі »

Переглядів: 375 | Додав: Несквик | Дата: 03.11.2016

Інформацію про результати поіменного голосування депутатів районної ради на 13 сесії 25.10.2016 надано у розділі Документи – Рішення сесії

Переглядів: 390 | Додав: Несквик | Дата: 27.10.2016

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури постійно вживаються заходи щодо запобігання зростання злочинності серед неповнолітніх. Проаналізувавши стан злочинності серед неповнолітніх на даний час ріст злочинності становить 300%.

Задля недопущення такої постановки речей відділом активізовано робота органів та служб щодо проведення індивідуально - профілактичної роботи з неповнолітніми.

Одним з головних обов’язків держави у вказаному напрямку є попередження вчинення злочинів дітьми, у тому числі з неблагополучних сімей. Отже, необхідно значну увагу приділяти сфері оточення дитини, у тому числі й в родинному колі.

За минулий період 2016 року складено 5 протоколів про притягнення до адміністративної відповідальності відносно батьків неповнолітніх за ст. 184 КУпАП, а саме невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

У продовж серпня - вересня Білокуракинським відділом спільно з представн ... Читати далі »

Переглядів: 412 | Додав: Несквик | Дата: 07.10.2016

Згідно зі ст. 49 Конституції України кожна людина має право на охорону здоров’я, і держава повинна забезпечити їй це право. Забезпечення кримінально-правового захисту здоров’я людей здійснюється, серед іншого, в межах, передбачених у статтях 305—327 розділу XIII «Злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інші злочини проти здоров’я населення» Особливої частини Кримінального кодексу України.  З огляду на ступінь тяжкості таких злочинів санкції більшості статей закону про кримінальну відповідальність передбачають можливість застосування до винних осіб покарання у вигляді позбавлення волі.

Зважаючи на тенденцію до поширення наркоманії, Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури у тісній співпраці з Білокуракинським ВП ГУНП та районним судом вживаються заходи з протидії вказаній категорії злочинів. Мова йде про кримінально-правове реагування, проведення координаційни ... Читати далі »

Переглядів: 387 | Додав: Несквик | Дата: 07.10.2016

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури постійно здійснюється нагляд за дотриманням законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Так, за результатами наглядових перевірок протягом 3 кварталу поточного року встановлені порушення законодавства працівниками поліції при виконанні постанов суду про накладення адміністративного арешту, а також  при проведенні профілактичної роботи із засудженими неповнолітніми особами.

З метою подолання вказаних негативних тенденцій внесено 2 документи прокурорського реагування, за результатами розгляду яких вжито необхідних заходів до усунення виявлених порушень.

Стан дотримання законодавства на вказаному напрямі перебуває на постійному контролі Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури.

 

Начальник Білокуракинського ... Читати далі »

Переглядів: 406 | Додав: Несквик | Дата: 29.09.2016

Протидія злочинності  потребує вжиття спільних зусиль

 

26 серпня 2016 року під головуванням першого заступника керівника Старобільської місцевої прокуратури Морозова П.О. відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан протидії злочинності та кримінально-караній корупції у Білокуракинському районі протягом першого півріччя 2016 року та заходи по зміцненню законності та правопорядку.

У роботі наради взяли участь керівники правоохоронних органів району, представники Білокуракинської районної державної адміністрації та районної ради.

Виступаючи, перший заступник керівника місцевої прокуратури  Морозов П.О. та начальник Білокуракинського відділу місцевої прокуратури Чернишов О.С. надали  аналіз стану злочинності в Білокуракинському районі    у  першому півріччі 2016 року.

Як було зазначено, правоохоронними органами у взаємодії з орган ... Читати далі »

Переглядів: 453 | Додав: Несквик | Дата: 23.09.2016

 

Проблема ефективності боротьби зі злочинами проти безпеки руху та експлуатації транспорту останнім часом стає все більш актуальною.  Мова йде не тільки про спричинювану ними матеріальну шкоду, але і про загрози таким важливим соціальним цінностям, як життя і здоров'я людей.

Найпоширенішими серед злочинів вказаної категорії є незаконні заволодіння транспортними засобами та порушення правил безпеки дорожнього руху. З огляду на ступінь тяжкості таких злочинів санкції більшості статей закону про кримінальну відповідальність передбачають можливість застосування до винних осіб покарання у вигляді позбавлення волі.

Слід зазначити, що кількість вчинених злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту на території Білокуракинського району залишається високою. Зокрема, протягом минулого періоду поточного року зареєстровано 9 таких злочинів та розпочато досудове розслідування. Вже на цей час до суду спрямовано 2 кримінальні провадження вказаної ка ... Читати далі »

Переглядів: 448 | Додав: Несквик | Дата: 23.09.2016

  Лозно- Олександрівська селищна рада

Білокуракинського району Луганської області

Чотирнадцята  сесія

Сьомого скликання

Рішення № 14/2

19 вересня 2016 року

селище Лозно - Олександрівка

 

 Про затвердження Порядку проведення

 громадських обговорень з питань

добровільного об’єднання територіальних громад

 

 

Відповідно до частини 4 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання  територіальних громад»  Лозно-Олександрівська селищна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1.  Затвердити Порядок проведення громадських обговорень з ... Читати далі »
Переглядів: 408 | Додав: Несквик | Дата: 23.09.2016

Інформацію про результати поіменного голосування депутатів районної ради на 12 сесії 29.08.2016 надано у розділі Документи – Рішення сесії

Переглядів: 397 | Додав: Несквик | Дата: 29.08.2016

« 1 2 ... 24 25 26 27 28 29 »