Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Вересень » 23 » Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів
11:24
Відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів

Протидія злочинності  потребує вжиття спільних зусиль

 

26 серпня 2016 року під головуванням першого заступника керівника Старобільської місцевої прокуратури Морозова П.О. відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан протидії злочинності та кримінально-караній корупції у Білокуракинському районі протягом першого півріччя 2016 року та заходи по зміцненню законності та правопорядку.

У роботі наради взяли участь керівники правоохоронних органів району, представники Білокуракинської районної державної адміністрації та районної ради.

Виступаючи, перший заступник керівника місцевої прокуратури  Морозов П.О. та начальник Білокуракинського відділу місцевої прокуратури Чернишов О.С. надали  аналіз стану злочинності в Білокуракинському районі    у  першому півріччі 2016 року.

Як було зазначено, правоохоронними органами у взаємодії з органами місцевої влади та самоврядування вживались організаційні та практичні заходи, спрямовані на протидію злочинам та кримінально-караній корупції, стабілізацію криміногенної ситуації у районі, підвищення ефективності захисту прав і свобод громадян та інтересів держави.

Завдяки вжитим заходам, у тому числі  координаційного характеру, відбулися  позитивні зрушення в організації роботи щодо профілактики та протидії  злочинності, активізовано роботу щодо розкриття окремих категорій кримінальних правопорушень, виявлення та документування кримінально-караної корупції.

Проте, криміногенна ситуація залишається складною, проведена робота є потребує удосконалення. Так, зокрема, збільшилась кількість  кримінальних правопорушень проти життя та здоров’я особи, злочинів проти власності. Викликає занепокоєння ріст злочинності серед неповнолітніх.

Морозов П.О. окреслив проблемні напрямки, на яких правоохоронними органами  у боротьби зі злочинністю  слід підвищити ефективність  роботи.

Учасники наради у своїх  виступах приділили увагу результатам роботи щодо профілактики злочинності, посиленню  роботи з  протидії кримінально-караній корупції, причинам вказаних правопорушень та заходам щодо їх усунення.

За підсумками наради, з урахуванням пропозицій та доповнень, прийнята постанова координаційної наради, якою передбачено вжиття спільних заходів, спрямованих  на  підвищення ефективності роботи правоохоронних органів, налагодження належної взаємодії правоохоронних органів,  органів виконавчої влади  та місцевого самоврядування  у сфері боротьби зі злочинністю та кримінально-караною корупцією в районі.

 

Перший заступник керівника

Старобільської місцевої прокуратури                                               П.Морозов                                  

Переглядів: 414 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0