Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 3 » Покарання за злочин
17:29
Покарання за злочин

Одним з із фундаментальних особистих прав людини в Україні є свобода світогляду і віросповідання. Разом з тим, Основний закон нашої держави визначає, що церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави.

Незважаючи на зазначене конституційне положення, держава має забезпечувати можливість вільної і безперешкодної реалізації зазначеного права, в тому числі і шляхом кримінально-правового реагування на правопорушення у цій сфері.

Так, завдяки належній організації процесуального керівництва досудовим розслідуванням Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури до суду спрямовано обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо місцевого мешканця, який, маючи на меті пошкодження релігійної споруди (храму), за допомогою сірників підпалив утеплені очеретом двері храму. Внаслідок зазначених протиправних  дій спалахнула пожежа, і лише завдяки скоординованим діям пожежників і мешканців села вдалося запобігти повному руйнуванню храму і людським жертвам. За результатами судового розгляду правопорушника засуджено за ст.ст.178, 194 КК України. На цей час вирок суду набрав законної сили.

Діяльність правоохоронних органів району і в подальшому буде спрямована на боротьбу зі злочинністю на всіх напрямках, з метою забезпечення реалізації громадянами їх прав і свобод.

 

Заступник начальника

Білокуракинського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

юрист 2 класу                                                                                І.Кожем’яка

 

Переглядів: 342 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0