Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Листопад » 26

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури, з метою дотримання вимог ст. 40 Конституції України, яка закріплює право на звернення, Закону України «Про звернення громадян», належним чином забезпечено організацію особистого прийому громадян та розгляду звернень.

Так,  протягом минулого періоду 2019 року до  відділу надійшло 42 звернення. Більшість звернень стосувались питань досудового розслідування кримінальних проваджень.

За результатами розгляду: на 20 звернень надано роз’яснення; для розгляду до інших відомств направлено  21 звернення та 1 звернення повернуто ... Читати далі »

Переглядів: 183 | Додав: Несквик | Дата: 26.11.2019

Представництво інтересів держави у суді на сьогодні один із основних напрямків діяльності органів прокуратури України. Згідно статті 23 Закону України «Про прокуратуру» прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб’єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу.

Так у поточному році, Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури  заявлено до суду позовів на загальну суму майже 4 млн. грн. Значна увага приділена захисту інтересів у сфері земельних відносин. До суду було подано позови щодо витребування земельних ділянок з чужого незаконного володіння,  про визнання недійсними договорів оренди земл ... Читати далі »

Переглядів: 212 | Додав: Несквик | Дата: 26.11.2019