Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Грудень » 26 » Прокуратура на захисті прав в’язнів
15:39
Прокуратура на захисті прав в’язнів

Відповідно до вимог наказу Генеральної прокуратури України № 161 від 20.04.2016 «Про організацію діяльності прокурорів з нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян» Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури проведено комплексну перевірку додержання вимог законодавства в ізоляторі тимчасового тримання № 3 ГУНП в Луганській області, який розташований в смт. Білокуракине. До перевірки були залучені спеціалісти державної служби з надзвичайних ситуацій, медицини та Держпродспоживслужби.

Перевіркою встановлено, що умови тимчасового тримання заарештованих та ув’язнених осіб не повною мірою відповідають вимогам Законів, міжнародних договорів, відомчих та інших нормативних актів з цих питань.

За результатами перевірки Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури  в порядку ст.26 Закону України «Про прокуратуру», готується вказівка про усунення порушень вимог Закону України «Про попереднє ув’язнення» та іншого законодавства в діяльності ІТТ № 3 ГУНП в Луганській області, з метою приведення умов тримання, відповідно до міжнародних стандартів.

 

Прокурор Білокуракинського відділу

Старобільської місцевої прокуратури                                    І. Мозуль

Переглядів: 210 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0