Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Травень » 20

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області забезпечено участь у розгляді Білокуракинським районним судом Луганської області адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1,2 ст. 172-6 КУпАП («Порушення вимог фінансового контролю»).  

Встановлено, що державним службовцем ДП «Білокуракинського ЛМГ» допущено порушення вимог фінансового контролю, а саме щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік подано несвоєчасно та несвоєчасно повідомлено НАЗК про суттєві зміни у майновому стані.        

За результатами судового розгляду державного службовця притягнуто до адміністративної відповідальн ... Читати далі »

Переглядів: 241 | Додав: Несквик | Дата: 20.05.2019

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення стосовно мешканця Білокуракинського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого 1 ст. 369 КК України, а саме в пропозиції та наданні неправомірної вигоди за не вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища.

Встановлено, що у лютому 2019 року мешканець Білокуракинського району прибув до Білокуракинського ВП ГУНП в Луганській області та перебуваючи в кімнаті для приймання громадян запропонував та надав службовій особі неправомірну вигоду в розмірі 1400 гривень, за не притягнення останнього до адміністративної відповідальності.

Вироком суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 500 неоподатковуваних м ... Читати далі »

Переглядів: 217 | Додав: Несквик | Дата: 20.05.2019

Для ознайомлення необхідно відкрити прикріплення

Переглядів: 219 | Додав: Несквик | Дата: 20.05.2019

Для ознайомлення необхідно відкрити прикріплення

Переглядів: 210 | Додав: Несквик | Дата: 20.05.2019