Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано державне (публічне) обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України («Незаконна порубка лісу»).    

Встановлено, що наприкінці липня 2017 року мешканець Білокуракинського району Луганської області, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконну порубку дерев, без спеціального дозволу спиляв дерева породи дубу та клену польового, чим завдав шкоду державі на суму 59774 гривень.         

Суд, враховуючи позицію прокурора, визнав обвинуваченого винним у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення т ... Читати далі »

Переглядів: 32 | Додав: Несквик | Дата: 28.11.2017

Для ознайомлення з текстом потібно відкрити прикріплення
Прикріплення: 1 · 2
Переглядів: 32 | Додав: Несквик | Дата: 27.11.2017

У вересні 2017 року Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури до суду з обвинувальним актом спрямоване кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 296 КК України («Хуліганство»).    

Встановлено, що наприкінці липня 2017 року мешканець Троїцького району, перебуваючи в одному з сіл Білокуракинського району, будучи в стані алкогольного сп’яніння, із застосуванням вогнепальної зброї вчинив хуліганські дії щодо місцевого мешканця, порушивши громадський порядок та спричинивши потерпілому моральну шкоду.         

За результатами розгляду справи Білокуракинським районним судом обвинуваченого визнано винним у вчиненні інкри ... Читати далі »

Переглядів: 40 | Додав: Несквик | Дата: 22.11.2017

 

До уваги депутатів Білокуракинської районної ради. 22.11 о 9.00 відбудеться 27 сесія районої ради. 

Проект порядку денного додається.

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

27 сесії районної ради 7 скликання

22.11.2017

 

  1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Білокуракинського району за 1 півріччя 2017 року.
  2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Білокура ... Читати далі »
Переглядів: 51 | Додав: Несквик | Дата: 16.11.2017

17 листопада 2017 року з 14:00 до 16:00 в приміщенні  Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури за адресою Луганська область смт. Білокуракине вул. Базарна, 24 здійснюватиметься особистий прийом громадян, прокурором Луганської області Янко Володимиром Михайловичем.

 

Білокуракинський відділ Старобільської місцев ... Читати далі »

Переглядів: 36 | Додав: Несквик | Дата: 16.11.2017

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 366 КК України (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей), ч. 3 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, повторно)

      Під час досудового розслідування встановлено, що директор одного з приватних підприємств вніс недостовірні відомості до офіційних документів при виконанні будівельних робіт по капітальному ремонту ф ... Читати далі »

Переглядів: 52 | Додав: Несквик | Дата: 16.11.2017

Влітку 2017 року Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області до суду з обвинувальним актом спрямоване кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 289 КК України («Незаконне заволодіння транспортним засобом»).    

Встановлено, що наприкінці червня 2017 року два неповнолітні мешканці Білокуракинського району, перебуваючи на одній з вулиць смт. Білокуракине, заволоділи залишеним без нагляду скутером, тим самим спричинивши власниці транспортного засобу майнову шкоду.         

Завдяки належній організації досудового розслідування та підтримання публічного обвинувачення вироком Білокуракинського районного суду ... Читати далі »

Переглядів: 43 | Додав: Несквик | Дата: 30.10.2017

За результатами моніторингу Єдиного реєстру судових рішень, Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області виявлено рішення суду першої інстанції, яким за громадянином визнано право власності на будівлю магазину, побудовану на земельній ділянці, відведеній не для цієї мети, та без додержання вимог містобудівного законодавства.

Незважаючи на відсутність належних документів, що підтверджують безпечність нежитлового приміщення, суд першої інстанції безпідставно визнав за особою право власності на таке приміщення, що мало б наслідком експлуатац ... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: Несквик | Дата: 20.10.2017

07.09.2017 набрав чинності Закон України «Про амністію у 2016 році». Виконання цього Закону  покладається на суди і підлягає виконанню протягом 3 місяців. Так, за період дії вищезазначеного закону працівниками Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді 6 клопотань органу виконання покарань, які задоволені та до засуджених осіб застосовано амністію.

Підставами для задоволення вищевказаних клопотань стали: наявність інвалідності, неповнолітніх дітей, або батьків які досягли 70-ти річного віку, а також безпосередня участь в бойових діях.

 

... Читати далі »

Переглядів: 61 | Додав: Несквик | Дата: 20.10.2017

Білокуракинським відділом Староб ... Читати далі »

Переглядів: 46 | Додав: Несквик | Дата: 28.09.2017

« 1 2 3 4 5 6 ... 21 22 »