Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області 28.12.2016 до суду з обвинувальним актом спрямоване кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України («Незаконна порубка лісу»).    

Встановлено, що 19.11.2016 мешканець смт. Білокуракине Луганської області, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на незаконну порубку дерев, без спеціального дозволу спиляв дерева породи дубу, чим завдав шкоду державі на суму 8330 гривень.         

Суд, враховуючи позицію прокурора, визнав обвинуваченого винним у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення та призначив покарання у вигляді штрафу. Крім того, Білокуракинським відділом Старобіл ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: Несквик | Дата: 22.02.2017

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області 27.12.2016 до суду з обвинувальним актом спрямоване кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 КК України («Шахрайство»).  

Встановлено, що з жовтня  2015 року по червень 2016 року, мешканка с. Білокуракинського району Луганської області, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), що виразилось у замовчуванні відомостей про смерть своєї родички, заволоділа грошовими коштами у сумі 19878 гривень, що знаходились на банківській картці вказаної родички, на картку якої продовжували перераховувати пенсійні виплати, чим було завдано шкоди УПФУ на зазначену суму.       

... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Несквик | Дата: 22.02.2017

Інформація до відома споживачів стосовно підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення,

послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем).

         РКП «Старобільськвода» повідомляє  про надання пакету документів для встановлення економіч ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: Несквик | Дата: 20.02.2017

Відділ культури Білокуракинської  райдержадміністрації повідомляє що, 09.02.2017 року відбудеться друге засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника:

  • Білокуракинського  краєзнавчого музею  – 10.00 годин;

10.02.2017року

  • Білокуракинського  районного  Будинку культури ім.Т.Г. Шевченка – 9.00 годин;
  • Білокуракинської централізованої бібліотечної системи – 10.30 годин.
Переглядів: 23 | Додав: Несквик | Дата: 08.02.2017

Відділ культури Білокуракинської  райдержадміністрації повідомляє, що 07.02.2017 року відбудеться перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника:

  • Білокуракинського  районного  Будинку культури ім.Т.Г. Шевченка – 10.00 годин;
  • Білокуракинського  краєзнавчого музею  – 13.30 годин;
  • Білокуракинської централізованої бібліотечної системи – 15.00 годин.
Переглядів: 17 | Додав: Несквик | Дата: 06.02.2017

В умовах проведення на території Луганської області антитерористичної операції протидія злочинам проти основ національної безпеки України та громадської безпеки посідає пріоритетне місце в діяльності правоохоронних органів.

Так, Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури спільно з Білокуракинським ВП ГУНП заочно повідомлено про підозру місцевому мешканцю, який на добровільній основі вступив до незаконного збройного формування, що дислоковане в м.Луганську, та став брати активну участь в його діяльності. Його дії кваліфіковано за ст.260 КК України («Участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань»). У подальшому за клопотанням прокурора судом надано дозвіл на його затримання. На цей час підозрюваний перебуває у розшуку.

Правоохоронними органами району, в межах повноважень, і надалі будуть вживатися заходи, спрямовані на боротьбу зі злочинами проти основ національної безпеки України та громадської безпеки.

 

... Читати далі »
Переглядів: 26 | Додав: Несквик | Дата: 19.01.2017

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури  підтримано державне обвинувачення у суді стосовно мешканки смт. Білокуракине, яка вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ст. 166 КК України (умисні злочинні діяння, що виразилися в злісному невиконанні батьками, опікунами чи піклувальниками встановлених законом обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки).

Так. мешканка смт. Білокуракино, являючись матір’ю чотирьох неповнолітніх дітей, будучи зобов’язаною у відповідності зі ст.12 Закону України «Про охорону дитинства» та ст.150 Сімейного Кодексу України піклуватися про здоров’я та духовний розвиток дітей, забезпечити отримання ними повної загальної освіти, готувати їх до самостійного життя, створити умови, необхідні для всебічного розвитку, всупереч цьому зловживала спиртними напоями, умисно відсторонилася та протягом тривалого часу не виконувала покладені на неї закон ... Читати далі »

Переглядів: 36 | Додав: Несквик | Дата: 19.01.2017

У розділі "Регуляторні акти" оприлюднено проект регуляторного акту – рішення районної ради «Про затвердження Положення про списання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ Білокуракинського району», аналіз регуляторного впливу

Переглядів: 20 | Додав: Несквик | Дата: 19.01.2017

ОГОЛОШЕННЯ

             На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів» та  згідно рішення сесії Білокуракинської районної ради №  16/10 від 23.12.2016 р.  «Про надання дозволу відділу культури Білокуракинської районної державної адміністрації на попередження про звільнення директорів комунальних закладів», відділ культури Білокуракинської РДА оголошує конкурс на заміщення посад директорів комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Білокуракинського району:   

      -  «Білокуракинський районний краєзнавчий музей» за адресою : вул.. Історична (Л ... Читати далі »

Переглядів: 76 | Додав: Несквик | Дата: 28.12.2016

Конституція України встановлює, що усі громадяни мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглядати звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Протягом 2016 року робота зі зверненнями громадян залишалася пріоритетною для органів прокуратури.

Так, до Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури надійшло 74 звернення. З вказаного числа звернень 33 вирішено по суті, заявникам надано кваліфіковані відповіді. Більшість вирішених звернень стосувалися питань якості проведення досудового розслідування.

Крім того, у 3 зверненнях містилися дані щодо вчинених кримінальних правопорушень, у зв’язку з чим розпочато відповідні кримінальні провадження.

 Безпосередньо на особистому прийомі працівниками відділу прийнято 50 осіб, яким надан ... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: Несквик | Дата: 26.12.2016

« 1 2 3 4 5 6 ... 17 18 »