Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

У січні 2017 року Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області до суду з обвинувальним актом спрямоване кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 115 КК України («Умисне вбивство»).    

Встановлено, що в листопаді 2016 року 22-річний молодик, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, проник до домоволодіння мешканки с.Нещеретове Білокуракинського району Луганської області та під час сварки наніс їй численні удари в область голови та тулуба, від отримання яких остання померла на місці.

Суд, враховуючи позицію прокурора, визнав обвинуваченого винним у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення та призначив покарання у вигляді ... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: Несквик | Дата: 27.06.2017

Відповідно до ст.14 Конституції України земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури  Луганської області вживаються заходи до захисту майнових інтересів територіальної громади смт.Білокуракине у вказаній сфері.

Так, рішенням господарського суду Луг ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: Несквик | Дата: 08.06.2017

Особи  похилого віку є вкрай уразливою категорією населення і потребують посиленого захисту з боку суспільства та держави.

В квітні 2017 року Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області до суду з обвинувальним актом спрямовано кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.185 КК України (крадіжка).

... Читати далі »

Переглядів: 25 | Додав: Несквик | Дата: 08.06.2017

Одним із завдань кримінального процесу є охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, найбільш вразливою категорією серед яких є неповнолітні. Ключову роль на вказаному напрямку відіграють органи прокуратури, які в своїй діяльності керуються двома цілями: з одного боку – притягнення винної особи до кримінальної відповідальності, з іншого боку – забезпечення якомога меншого порушення звичайного укладу життя неповнолітнього, вжиття заходів, спрямованих на уникнення негативного впливу на нього.

У березні 2017 року Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області до суду з обвинувальним актом спрямоване кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 289 КК України («Незаконне заволодіння транспортним засобом&ra ... Читати далі »

Переглядів: 22 | Додав: Несквик | Дата: 24.05.2017

 

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно раніше судимого мешканця Кременського району Луганської області, який протягом жовтня-листопада 2016 року здійснював неодноразові викрадення майна з домоволодінь  жителів  Білокуракинського району.

Білокуракинський районний суд визнав обвинуваченого винним  у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених  ч.2 ст.185, ч.3 ст.185 КК України (таємне викрадення ... Читати далі »

Переглядів: 29 | Додав: Несквик | Дата: 11.05.2017

Білокуракинський відділ Старобільської місцевої прокуратури  повідомляє

 

Графік

прийому громадян керівництвом прокуратури області ... Читати далі »

Переглядів: 55 | Додав: Несквик | Дата: 11.05.2017

 Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури спрямовано до суду обвинувальний  акт стосовно мешканця с.Лизине Білокуракинського району Луганської області, який у січні 2017 року, реалізуючи раптово виниклий умисел, спрямований на таємне викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у приміщення та впевнившись, що за його діями ніхто не спостерігає,  таємно  викрав будівельні  матеріали,  чим спричинив Білокуракинській об’єднаній територіальній громаді  матеріальну шкоду.

На думку прокуратури органом досудового розслідування дії особи правильно кваліфіковані за ч.3 ст. 185 КК України. ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Несквик | Дата: 23.03.2017

  

                                                                                                          прес-реліз

... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: Несквик | Дата: 07.03.2017

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області до суду направлено обвинувальний акт за фактом пропозиції та надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 1 ст. 369 КК України).

Встановлено, що 04.01.2017 раніше судимий мешканець селища Мирне Білокуракинського району Луганської області намагався перетнути державний кордон України з Російською Федерацією без документів, в результаті чого був затриманий. В подальшому, чоловік запропонував та надав службовим особам Державної прикордонної служби неправомірну вигоду задля надання дозволу на перетин державного кордону України.

... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Несквик | Дата: 02.03.2017

« 1 2 3 4 5 ... 17 18 »