Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області в суді підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України («Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво»).       

Встановлено, що з осені 2016 року по квітень 2017 року мешканець Білокуракинського району Луганської області, маючи умисел на самовільне зайняття земельної ділянки особливо цінних земель, всупереч вимогам Земельного Кодексу України, за відсутності будь-яких підстав набуття права на землю державної форми власності, за допомогою сільськогосподарської техніки незаконно використовував, шляхом обробки та вирощування врожаю сільськогосподарських культур, земельну ділянку державної форми вла ... Читати далі »

Переглядів: 53 | Додав: Несквик | Дата: 15.09.2017

Конституцією України закріплено, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.

Так, за минулий період 2017 року Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури при здійсненні нагляду на вказаному напрямі діяльності, встановлені порушення вимог законодавства при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях,  а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеження ... Читати далі »

Переглядів: 34 | Додав: Несквик | Дата: 13.09.2017

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано державне (публічне) обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до спричинення потерпілим тяжких та середньої тяжкості тілесних ушкоджень.

Так, в січні 2017 року місцевий мешканець, перебуваючи  за кермом автомобіля у стані  алкогольного  сп’яніння, не впоравшись з керуванням, скоїв зіткнення з іншим автомобілем. Внаслідок дорожньо-транспортної події 2 особи отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

За результатами судового розгляду, з урахуванням особи правопорушника, ступеня тяжкості вчиненого ним кримінального правопорушення, його засуджено та призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробуванням на 2 роки, з позбавленням права керувати транспортними засобами протягом 3 років. Також, пр ... Читати далі »

Переглядів: 30 | Додав: Несквик | Дата: 05.09.2017

Одним із основних джерел доказів, за посередництвом яких правоохоронні органи вирішують завдання кримінального судочинства шляхом швидкого, повного та неупередженого досудового розслідування, є показання свідків. Однак, на жаль, є випадки несумлінного ставлення громадян до виконання обов’язку говорити під час допиту слідчому, прокурору та суду правду. Завідомо неправдиві показання найчастіше даються з метою "вигородити" злочинця, а це, в свою чергу, негативно позначається на загальних результатах боротьби зі злочинністю.

У червні 2017 року Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області до суду з обвинувальним актом спрямоване кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 384 КК України («Завідомо неправдиве показання»).  &n ... Читати далі »

Переглядів: 33 | Додав: Несквик | Дата: 05.09.2017

 

 

МИРНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БІЛОКУРАКИНСЬКОГО  РАЙОНУ  ЛУГАНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ ... Читати далі »

Переглядів: 27 | Додав: Несквик | Дата: 20.08.2017

Конституція України встановлює, що усі громадяни мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглядати звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

При розгляді звернень працівники прокуратури керуються Конституцією України, законами України «Про прокуратуру», «Про звернення громадян», наказами виданими Генеральним прокурором України.

... Читати далі »

Переглядів: 19 | Додав: Несквик | Дата: 16.08.2017

 

СОЛІДАРНЕНСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

БІЛОКУРАКИНСЬКОГО РАЙОНУ    ЛУГАНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЯТА СЕСІЯ

VI   СКЛИКАННЯ

 

Від  02 серпня  2017 року

Село Солідарне                            & ... Читати далі »

Переглядів: 28 | Додав: Несквик | Дата: 14.08.2017

 

СОЛІДАРНЕНСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

БІЛОКУРАКИНСЬКОГО РАЙОНУ    ЛУГАНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЯТА СЕСІЯ

VI  СКЛИКАННЯ

 

Від  02 сепрня  2017 року

Село Солідарне                             & ... Читати далі »

Переглядів: 20 | Додав: Несквик | Дата: 14.08.2017

СОЛІДАРНЕНСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

БІЛОКУРАКИНСЬКОГО РАЙОНУ    ЛУГАНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЯТА СЕСІЯ

VI   СКЛИКАННЯ

 

Від  02 серпня 2017 року

Село Солідарне                                                &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 15 | Додав: Несквик | Дата: 14.08.2017

 

СОЛІДАРНЕНСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

БІЛОКУРАКИНСЬКОГО РАЙОНУ    ЛУГАНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ПЯТА  СЕСІЯ

VІ  СКЛИКАННЯ

 

Від 02 серпня  2017  року

село Солідарне                               ... Читати далі »

Переглядів: 18 | Додав: Несквик | Дата: 14.08.2017

« 1 2 3 4 5 ... 19 20 »