Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Липень » 31 » Прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року»
16:21
Прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року»

                                      

Державний комітет телебачення і радіомовлення України інформує про прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України «Українська книжка року».

Заявка на участь в конкурсі відповідно до Положення про щорічну премію Президента України «Українська книжка року», затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058, подається Держкомтелерадіо України до 15 листопада 2017 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання, що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору, видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обгрунтування висунення видання на здобута премії анотації на видання.

Премія присуджується в таких номінаціях:

за видатні досягнення у галузі художньої літератури - книжковому виданню творів класичної або сучасної української прози, поезії, українських перекладів художньої літератури;

за вагомий внесок у розвиток українознавства - книжковому виданню творів, які формують знання про Україну, її народ, історію, культуру, науку, довідковому, енциклопедичному, краєзнавчому або картографічному виданню, виданню іншого твору україністики;

за сприяння у вихованні підростаючого покоління — книжковому виданню творів дитячої літератури, посібнику або . підручнику для дошкільників, учнів чи студентів.

Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність.

На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Видання, висунуті на здобуття премії, мають бути довершені за змістом та видані на високому естетичному, художньому, поліграфічному рівні.

Висунення видань на здобуття премії здійснюється авторами (співавторами) виданих творів, видавництвами, видавничими організаціями, громадськими організаціями, творчими спілками, літературно-мистецькими об'єднаннями, установами.

У зв’язку з викладеним Державний комітет телебачення і радіомовлення України пропонує місцевим видавництвам і видавничим організаціям, громадським організаціям, творчим спілкам, літературно-мистецьким об’єднанням взяти участь у зазначеному конкурсі. При наявності відповідних пропозицій у визначені терміни необхідно подати заявку та видання (в 2-х примірниках) з поміткою «Щорічна премія Президента України» «Українська книжка року» до Держкомтелерадіо України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Контактний телефон: 278-87-56.

e-mail: vadim@comin.gov.ua

           sector@comin.gov.ua

 

 

Переглядів: 289 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0