Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Документи » Рішення сесії

Звернення депутатів Білокуракинської районної ради до голови Луганської ОДА щодо проведення ремонтних робіт у ЦРЛ
15.12.2017, 11:51

ЗВЕРНЕННЯ

депутатів Білокуракинської районної ради Луганської області

до голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника

обласної військово-цивільної адміністрації Гарбуза Ю.Г.

 

 

Шановний Юрію Григорійовичу!

            Ми, депутати Білокуракинської районної ради, глибоко стурбовані станом ремонтних робіт на об’єктах Білокуракинської центральної районної лікарні.

Згідно розпорядження голови ОДА № 402 від 11.07.2016 року за рахунок залишку коштів місцевих бюджетів населених пунктів Луганської області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, на реконструкцію поліклініки № 2 Білокуракинської ЦРЛ під лабораторію виділено 850,0 тисяч гривень, а під реконструкцію будівлі відділення відновлювального лікування Білокуракинської ЦРЛ, із застосуванням заходів енергозбереження, 4 мільйони  325 тисяч 987 гривень.

Розпорядник коштів – Управління капітального будівництва Луганської ОДА.

Нажаль, з самого початку ремонтних робіт процес був недостатньо організованим, темпи незадовільні, якість далека від ідеальної. Дуже часто на об’єктах працювало дві-три людини, а то і взагалі, місяцями нікого не було з будівельників. Спостерігалась «вакханалія» зі зміною ремонтних бригад. Складалося враження, що на цих об’єктах за півроку побували всі бажаючі, при цьому, не маючи потрібних навиків, як результат високий процент браку, що визнавали не тільки контролери, й самі ремонтники.

Не змирившись з таким станом речей, Білокуракинська районна рада, районна державна адміністрація, адміністрація районної лікарні намагалися різними доступними засобами вплинути на просування процесу реконструкції будівель, але, нажаль, наші методи впливу були мінімальними, так як ми не були учасниками договірного процесу, і не володіли правом розпоряджатися коштами. Тому, на наші дії ми не отримували ніякої відповіді.

Не допомагали навіть виклики на об’єкти керівника Управління капітального будівництва облдержадміністрації, а також керівників будівельних фірм, демонстрування незадовільного ремонту на обласному телеканалі ЛОТ. Все залишилося на своїх місцях, а будівельники уперто ігнорували наші прохання і робили тільки вигляд, що вони мають намір закінчувати ремонтні роботи у відведений термін.

Як приклад бездіяльності: за останній місяць на реконструкції поліклініки під лабораторію були установлені лише три умивальники, і більше нічого не було зроблено, навіть жодного цвяху не забито.

Такий байдужий підхід будівельників до виконання своїх обов’язків призвів до того, що станом на 13 грудня 2017 року практично не зроблено і половини запланованих робіт.

Ми просимо Вас, шановний Юрію Григорійовичу, звернути увагу на незадовільний стан ремонтних робіт, допомогти нам виправити негативний стан речей, зробити все для того, щоб ці об’єкти не стали довгобудом, а то і зовсім не були заморожені в недобудованому стані.

Люди, наші виборці, чекають від нас рішучих кроків по виправленню ситуації та мають надію, що в наступному році, завдяки Вашій, Юрію Григорійовичу, підтримці, наша лікарня запрацює в повну силу на щойно реконструйованих об’єктах.

 

З повагою,

депутати Білокуракинської районної ради

 

 

Прийнято на 28 сесії

Білокуракинської районної ради

7 скликання 13.12.2017

 

 

 

Категорія: Рішення сесії | Додав: Несквик
Переглядів: 384 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0