Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 22 » ШАХРАЯ ПОКАРАНО
11:18
ШАХРАЯ ПОКАРАНО

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області 27.12.2016 до суду з обвинувальним актом спрямоване кримінальне провадження за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 КК України («Шахрайство»).  

Встановлено, що з жовтня  2015 року по червень 2016 року, мешканка с. Білокуракинського району Луганської області, реалізуючи злочинний умисел, спрямований на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), що виразилось у замовчуванні відомостей про смерть своєї родички, заволоділа грошовими коштами у сумі 19878 гривень, що знаходились на банківській картці вказаної родички, на картку якої продовжували перераховувати пенсійні виплати, чим було завдано шкоди УПФУ на зазначену суму.       

Суд, враховуючи позицію прокурора, визнав обвинувачену винною у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення та призначив покарання у вигляді штрафу. Крім того, Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури на підставі ч. 3 ст. 128 КПК України у вказаному кримінальному провадженні було заявлено цивільний позов в інтересах держави в особі УПФУ в Білокуракинському районі Луганської області, з метою відшкодування завданої кримінальним правопорушенням шкоди на суму 19878 гривень, який було задоволено судом.      

На цей час вирок суду набрав законної сили.

        

Прокурор Білокуракинського відділу

Старобільської місцевої прокуратури        

Луганської області

Є.Ю. Зінченко                              

Переглядів: 75 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0