Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Липень » 9 » Рішення Лозно-Олександрівськоїї селищної ради від 17.04.2015 № 74/4 оренда нежитлового приміщення
16:30
Рішення Лозно-Олександрівськоїї селищної ради від 17.04.2015 № 74/4 оренда нежитлового приміщення

Лозно- Олександрівська селищна рада

Сімдесят четверта сесія

шостого скликання

 

Рішення № 74/4

 

 17 квітня 2015 р 

 смт. Лозно- Олександрівка

 

Про надання в оренду нежитлового приміщення

будівлі комунальної власності

 Лозно - Олександрівської селищної ради

 

       Заслухавши і обговоривши заяву засновників «ТОВ БТК» гр. Саркісяна М.М. та Саркісяна В.М. про надання в оренду строком на два  роки одинадцять місяців приміщення  нежитлового будинку для розміщення адміністративного приміщення, керуючись ст 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, селищна рада

ВИРІШИЛА:

 

1.Надати в оренду нежитлове приміщення будівлі комунальної власності Лозно-Олександрівської селищної ради, нежитлового приміщення, яке знаходиться за адресою с. Олексапіль вул. Підгірна 1, для розміщення адміністративного приміщення, загальною площею 308,8 кв.м. , строком на два роки одинадцять місяців.

 

2.Зобов’язати  засновників «ТОВ БТК» гр. Саркісяна М.М. та Саркісяна В.М.  своєчасно сплачувати платежі  в місцевий бюджет за оренду  житлового двоквартирного приміщення будівлі комунальної власності Лозно-Олександрівської селищної ради.

3.Зобов’язати засновників «ТОВ БТК» гр. Саркісяна М.М. та Саркісяна В.М. додержуватися нормативно  правових , екологічних, санітарних правил, інших вимог законодавства.

 

4. Копію даного рішення направити засновникам «ТОВ БТК» гр. Саркісяну М.М. та Саркісяну В.М.  для виконання.

 

 

 

 Селищний голова                           І.Проценко 

Переглядів: 59 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0