Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 3 » Протидія злочинності та корупції потребує вжиття спільних зусиль
12:30
Протидія злочинності та корупції потребує вжиття спільних зусиль

Протидія злочинності та корупції потребує вжиття спільних зусиль

25 лютого 2015 року під головуванням прокурора Білокуракинського району Морозова П.О. відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів, на якій обговорено стан протидії злочинності та корупції  у районі у   2014 році та заходи по зміцненню законності та правопорядку.

У роботі наради приймали участь заступник начальника відділу прокуратури Луганської області, керівники правоохоронних органів та органів державної влади та місцевого самоврядування.

Виступаючи  прокурор району Морозов П.О. у своїй доповіді надав аналіз стану злочинності  та корупції, додержанню законодавства органами, які ведуть боротьбу зі злочинністю та корупцією у   2014 році.

Зокрема зазначено, правоохоронними органами  району проведено певний обсяг роботи, спрямований на зміцнення законності і правопорядку, що сприяло зниженню рівня злочинності, у тому числі кількості злочинів проти життя та здоров*я особи,    насамперед навмисних вбивств, грабежів, злочинів вчинених особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення. Разом з цим, прокурор зауважив, що кількість деяких видів злочинів збільшилася. Зокрема це стосується тяжких та особливо тяжких злочинів, злочинів проти власності, злочинів, скоєних у громадських місцях.

 Морозов П.О. окреслив ті напрямки, на яких правоохоронними органами  у боротьби зі злочинністю та корупцією слід підвищити та активізувати роботу.

Про результати  роботи зі злочинністю у   2014 році доповів начальник Білокуракинського РВ ГУМВС Волошин Д.В. Учасники наради у своїх  виступах приділили увагу профілактиці боротьби зі злочинністю, посиленню  роботи з запобігання та протидії корупції, причинам вказаних правопорушень та заходам щодо їх усунення.

Крім того, заслухано інформації в.о. голови Білокуракинської районної державної адміністрації Лапти В.М. та заступника голови Білокуракинської районної ради Косяченка С.А. щодо їхньої діяльності з питань попередження і протидії  злочинності і корупції.

За підсумками наради, з урахуванням пропозицій та доповнень, прийнята постанова координаційної наради, якою передбачено вжиття конкретних заходів, спрямованих  на  підвищення ефективності роботи правоохоронних органів, налагодження належної взаємодії правоохоронних органів,  органів виконавчої влади  та місцевого самоврядування  у сфері боротьби зі злочинністю та корупцією в районі.

Прокуратура Білокуракинського району

 

 

 

Переглядів: 72 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0