Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 19 » Прийом громадян Старобільским місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги
11:09
Прийом громадян Старобільским місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги

Старобільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

15 березня 2016 року об 14-00 год. в приміщенні Білокуракинського районного управління юстиції (смт. Білокуракине, вул. Базарна, 13), проведе роботу виїзний (мобільний) пункт консультування громадян та прийому документів Старобільского місцевого центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

Особа, яка потребує представництва своїх інтересів у суді, та немає достатніх фінансових можливостей для здійснення цього представництва, має змогу звернутися до центру та отримати допомогу кваліфікованого захисника – адвоката – який надаватиме свої послуги безоплатно для клієнта.

Місцевий центр забезпечує доступ до безоплатної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах для соціально незахищених категорій громадян: особам, які перебувають під юрисдикцією України, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму, інвалідам, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, учасникам бойових дій (у тому числі, учасникам АТО із відповідним статусом, та членам сімей загиблих), дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям, та ін., котрим надаватимуться послуги адвокатів у цивільних та адміністративних судових справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях, коли вони належать до тих категорій осіб, що мають право на безоплатну правову допомогу відповідно до ст.14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

 

Послуги адвоката оплачує держава

92703 Луганська обл., Старобільський район,

 м. Старобільськ, вул. Трудова, 12а.

E: starobilsk.luhansk@legalaid.gov.ua

 

(06461) 2-46-46

(МТС) 099-296-18-21

(Київстар) 098-280-37-39

Переглядів: 66 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0