Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Липень » 2 » Оголошено прийом абітурієнтів до Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України
15:22
Оголошено прийом абітурієнтів до Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України

Оголошено прийом абітурієнтів до Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

    

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого (далі – Університет) оголошує прийом на підготовку фахівців з вищою освітою за ступенями та освітньо–кваліфікаційними рівнями, напрямами (спеціальностями) відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу, у тому числі у відокремлених структурних підрозділах: у Полтавському юридичному інституті та Полтавському юридичному коледжі.        

Університет здійснює підготовку за денною та заочною формами навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «Молодший спеціаліст», «Спеціаліст» та ступенями «Бакалавр» і «Магістр».

До Університету приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають (перебувають) на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень чи ступінь та виявили бажання здобути вищу освіту.

Прийом до Університету на всі ступені та освітньо-кваліфікаційні рівні здійснюється на конкурсній основі незалежно від джерел фінансування навчання.

Приймальна комісія працює: з понеділка до п’ятниці – з 9.00 до 17.00, перерва – з 12.00 до 13.00; у суботу – з 9.00 до 14.00 без перерви; неділя – вихідний день. Адреса і телефон приймальної комісії  Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків): 61024, м. Харків, вул. Пушкінська, 77, тел. (057) 704-92-49. Полтавський факультет: 36011, м. Полтава, пр. Першотравневий, 14, тел.(05322) 56-01-48.

Детальна інформація та бланки заяв наявні на офіційному веб-сайті Університету у рубриці «абітурієнту» за адресою:   http://nlu.edu.ua 

                                             

Переглядів: 70 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0