Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Квітень » 7 » Оголошення про проведення аукціону з продажу комунального майна
10:29
Оголошення про проведення аукціону з продажу комунального майна

ОГОЛОШЕННЯ

29 квітня 2016 року о 11-00 в приміщенні Товарної біржі «Київська агропромислова біржа» (м. Київ, вул. Червоноармійська, 5, корп. 6Б, 5-й поверх, торговий зал Київської агропромислової біржі) буде проводитись аукціон з продажу комунального майна Лозно-Олександрівської селищної ради, а саме:

лоту

Найменування ,

адреса об’єкту

Характеристика об’єкту

Умови продажу

Початкова вартість продажу,

грн. без ПДВ

1

Нежитлове приміщення  загальною площею 308.80 кв.м

 

92211 Луганська область Білокуракинський район с. Олексапіль

 вул. Підгірна, 1

Нежитлове  приміщення  загальною площею

308,80 кв.м

Переможець аукціону:

1. Утримання об’єкта та прилеглої території в належному санітарно-технічному стані.

2. Всі витрати пов'язані з укладанням договору  купівлі – продажу об’єкту приватизації, його нотаріальним посвідченням та реєстрацією права власності на об’єкт, бере на себе покупець.

15630,00

 

Суб`єкти підприємницької діяльності та фізичні особи, що бажають взяти участь в аукціонних торгах, подають до виконавчого комітету Лозно-Олександрівської селищної ради за адресою: смт. Лозно-Олександрівка, вул. Леніна, 1 , Білокуракинського району, Луганської області , тел.  (06462)9-33-34 такі документи:

  • два примірники заяви;
  • документ, що посвідчує фізичну особу або представника юридичної особи, їх повноваження;
  • квитанцію про сплату реєстраційного внеску;
  • документ про внесення грошових коштів у розмірі 10 відсотків початкової ціни об'єкта;
  • довідку органу доходів і зборів про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), у разі придбання об'єкта приватизації за рахунок грошових коштів - для покупців - фізичних осіб;
  • копії установчих документів - для покупців - юридичних осіб (копію рішення про участь в аукціоні, конкурсі - для органів місцевого самоврядування, засвідчені нотаріально або посадовою особою відповідного органу приватизації).

Реєстраційний внесок в сумі 17 (сімнадцять) гривень та грошові кошти в розмірі 10 відсотків від початкової вартості об’єкта приватизації, вносяться на рахунок 31411537700120, ГУДКСУ у Луганській області МФО 804013,   отримувач: Лозно-Олександрівська селищна рада код ЄДРПОУ 04335453 .

Документацію з проведення аукціонних торгів можна одержати за адресою: смт. Лозно-Олександрівка, вул. Леніна, 1 , Білокуракинського району, Луганської області, а також з офіційного веб – сайту Товарної біржі «Київська агропромислова біржа» www.visnik.kiev.ua .      

Прийняття  заявок на участі в аукціонних торгах завершується о 18-00 26 квітня  2016 року.

Переглядів: 87 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0