Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 3 » Додержання вимог законодавства під час проведення часткової мобілізації – пріоритет роботи органів прокуратури
12:32
Додержання вимог законодавства під час проведення часткової мобілізації – пріоритет роботи органів прокуратури

Додержання вимог законодавства під час проведення часткової мобілізації – пріоритет роботи органів прокуратури

Указом Президента України № 15/2015 від 14.01.2015 «Про часткову мобілізацію» оголошено часткову мобілізацію з метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави.

Проведення мобілізації на території Білокуракинського району наразі супроводжується  непоодинокими фактами ухилення від мобілізації. На даний час вже зареєстровано 6 кримінальних проваджень за відповідною статтею Кримінального кодексу України, з яких два спрямовано для розгляду до суду.

25 лютого 2015 року під головуванням прокурора Білокуракинського району Морозова П.О. відбулася міжвідомча нарада керівників органів державної влади, місцевого самоврядування, військового управління та  правоохоронних органів на якій розглянуто питання стану   забезпечення законності під час здійснення заходів часткової мобілізації.

Учасниками наради розглянуті питання виконання посадовими особами органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ та організацій вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» в частині оповіщення військовозобов*язаних про мобілізацію, виконання військово-транспортного обов*язку.

Прокурором району наголошено на відсутність належної роботи органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, Білокуракинсько-Троїцького ОРВК щодо інформування населення через засоби масової інформації.

Крім того, увагу присутніх звернуто на необхідність вжиття додаткових заходів до забезпечення  соціальних та трудових прав громадян, що проходять військову службу за мобілізацією.

За підсумками наради, з урахуванням пропозицій та доповнень, прийнята постанова міжвідомчої наради, якою передбачено вжиття конкретних заходів, спрямованих  на  підвищення ефективності роботи правоохоронних органів, налагодження належної взаємодії правоохоронних органів, органів військового управління,  органів виконавчої влади  та місцевого самоврядування  з метою дотримання законності під час здійснення часткової мобілізації.

Прокуратура Білокуракинського району

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 69 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0