Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Січень » 14 » Додержання гарантій щодо виправлення та ресоціалізації засуджених в умовах АТО
10:20
Додержання гарантій щодо виправлення та ресоціалізації засуджених в умовах АТО

Прокурори пильнують за додержанням гарантій щодо виправлення та ресоціалізації засуджених в умовах АТО

Нелегітимними органами тимчасово окупованої території Луганської області з розташованих на ній установ виконання покарань усупереч вимогам діючого законодавства України умовно-достроково звільнено 3 засуджених, мешканців Білокуракинського району Луганської області.

Зазначені особи, не отримавши будь-якої допомоги для їх ресоціалізації у суспільстві в окупаційних умовах, повернулись на контрольовану державною владою України територію.

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури задля забезпечення виконання вироків суду стосовно вказаних засуджених у порядку ст. ст. 537, 539 КПК України підготовлено та направлено до Білокуракинського районного суду подання з метою вирішення судом питань, пов’язаних із визначенням їх подальшого правового статусу, оскільки останні звільнені з установ виконання покарань всупереч вимогам діючого законодавства України.

За результатами розгляду цих подань вимоги прокурора судом задоволені, вказаних засуджених направлено до установи відбування покарання з метою подальшого виконання вироку.

Слід зазначити, що у разі вибору цими засудженими шляху виправлення та доведення цього своїми діями, вони зможуть звернутись до суду з клопотанням про їх звільнення від відбування покарання у випадках визначених чинним законодавством України, у тому числі умовно-достроково.

 

Прокурор Білокуракинського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

юрист 3 класу                                                                                                С. Кондак 

Переглядів: 59 | Додав: Несквик | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0